Ve středu 17.6. se za příjemného počasí uskutečnilo 3. kolo soutěže přípravek ve víceboji. Závodilo na 9 desítek dětiček z klubů Atletika Klatovy, AKR Železná Ruda, AC Domažlice a TJ Sušice. Každé dítě čekaly 4 disciplíny – sprint 60m, skok daleký, hod míčkem a běh 400 m. Součtem pořadí v jednotlivých disciplínách bylo určeno pořadí celkové.
Bylo krásné sledovat zápal dětí a fandění i od dospělých diváků, což vytvořilo krásnou atmosféru. O výsledky tolik nejde, ale vypíchněme alespoň medailisty z domácího klubu. V mladších chlapcích se dostal na dělen druhé místo Zdenda Sladkovský a těsně čtvrtý skončil Michal Rehák. Ve starších chlapcích byl druhý Mikuláš Novák a v obdobné kategorii dívek byla třetí Nikol Jungová před Táňou Chalušovou.
Všem gratulujeme k jejich výkonům a přejeme hodně úspěch na dalších závodech. Ty se uskuteční 26.9. v Sušici. Tam se rozhodne i o celkovém pořadí za všechna 4 kola, hodnoceni budou pouze Ti, jež absolvovali všechny 4 závody.
Průběžné pořadí po 3 kolech přineseme později.
Foto a komentáře trenérů budou doplněny
