Předžactvo 8 – 11 let (2015-2012)

Důležité informace:  Od nového školního roku 2022/2023 dochází k obměně trenérů, trenérský tým Michala Procházky ukončil svoji dlouholetou činnost. Tréninky této skupiny ovšem budou pokračovat pod vedením nového trenérského týmu pod vedením p. Tomáše Görnera. Věříme, že všechny děti budou pokračovat i s novými trenéry, první trénink je na programu 9. září 2022. Zároveň samozřejmě nabíráme i nové zájemce určeného věku. V případě prosím zájmu kontaktujte vedoucího trenéra.

Tréninky probíhají v pátek od 16:15 hodin na atletickém stadionu, v zimních měsících v tělocvičně ZŠ Tolstého.

Od nového školního roku (sezóny 2022/2023) vede tréninky trenérský tým ve složení Tomáš Görner, Jiří Procházka, Jiří Vondráček a Jan Beneš

Kontakt: Tomáš Görner – mob. 605 483 686     e-mail: tom.gorner@seznam.cz

2 thoughts on “Předžactvo 8 – 11 let (2015-2012)

 1. Dobrý den,
  rada bych od zari přihlásila dceru do vašeho oddílu atletiky. Poprosil o další informace a zda se můžeme před prazdninami přijít ještě podívat.

  Dekuji,

  S pozdravem Ondrova

  1. Dobrý den,
   informace k přihlášení:
   přesné informace o možnosti přihlášení se objeví na hlavní stránce našeho webu v průběhu měsíce srpna. Jelikož je každoročně problém s kapacitou nedokáži momentálně říct, jestli bude možné se přihlásit na úterní či čtvrteční tréninky, ale na pátečním tréninku by pár volných míst být mělo.

   informace k tréninkům
   páteční trénink probíhá od druhého týdnu v září na atletickém stadionu od 16:00 do 17:30 hodin. V zimních měsících chodíme do tělocvičny ZŠ Masarykova, kde probíhají tréninky od 16:00 do 17:00 hodin. Všechny tyto informace se objevují s předstihem na této stránce. Poplatek za tréninky se platí 700Kč/ pololetí.

   Možnost vyzkoušení tréninku
   Na trénink se můžete přijít podívat a dcera si může trénink vyzkoušet po domluvě s přítomnými trenéry každý pátek od 16:00 do 17:30 na atletickém stadionu. Informace o konáni či nekonání tréninku sledujte na této stránce.

   V případě dalších dotazů napište komentář nebo mě kontaktujte viz kontakty níže.

   S pozdravem
   Michal Procházka
   mob: 728175537
   e-mail: misaa.prochazka@gmail.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..