Termínovka závodů

Výběr potenciálně zajímavých závodů z termínovky ČAS, kde je šance vidět naše atlety a také informace o lokálních přespolních bězích (zejména těch, kde se mohou proběhnout i děti)

Informace k přespolním běhům: stránky Běžeckého poháru mládeže Plzeňského kraje
stránky Ešus ligy – okresní soutěž v bězích mimo dráhu
oficiální termínovka PKAS zde

02.04.2022 SO – MČR v chůzi na 20 km mužů a žen Poděbrady
02.04.2022 SO – Běh Koutem – Kout na Šumavě – všechny kategorie vč. dětí
09.04.2022 SO – MČR v půlmaratonu mužů a žen Pardubice CZE
10.04.2022 NE – Běh mravenčí stezkou – Tachov (Běžecký pohár mládeže Plz. kraje)
20.04.2022 ST – Běh osvobození – Plzeň Litice (Běžecký pohár mládeže Plz. kraje)
23.04.2022 SO – MČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10000 m Otrokovice
30.4.-1.5.2022 SO-NE – víceboje Nová Včelnice
01.05.2022 NE – MČR v maratonu mužů a žen Praha
01.05.2022 NE – Jarní přespolní běh Nýrsko – všechny kategorie vč. dětí
6.5.2022 PÁ – Mochtínský přespolní běh – pro všechny kategorie vč. dětí
08.05.2022 NE – 1. kolo OMD dorostu a juniorů Domažlice
10.05.2022 ÚT – 1. kolo OMD MLŽ skupina A Sušice
14.05.2022 SO – 1.kolo OMD mužů a žen Klatovy – přijdťe fandit !
14.05.2022 SO – Běh Zelenovským údolím – Domažlice- Zelenov (Běžecký pohár mládeže Plz. kraje)
15.05.2022 SO – 1. kolo II. liga – Praha Děkanka
17.05.2022 ÚT – 1. kolo KMD starší žáci a žákyně Plzeň
21.05.2022 SO – M PK, KK, JK D,J, M, Ž na dráze Písek
21. 5.2022 SO – MČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu do vrchu Velká Javořina
22.05.2022 NE – Mistrovství PK ve vícebojích ml. žactva Plzeň
24.05.2022 ÚT – 2. kolo OMD MLŽ skupina A Klatovy – přijdťe fandit !
28.05.2022 SO – 2. kolo OMD mužů a žen Sušice
29.05.2022 NE – 2. kolo II. liga – Pacov
01.06.2022 ST – Mistrovství PK, KK, JK všech kategorií na dlouhé překážky Plzeň
03.06.2022 – 05.06.2022 (PÁ- NE) – MČR všech kategorií vícebojích Praha
04.06.2022 SO – 2. kolo OMD dorostu a juniorů
11.06.2022 SO – Přespolní běh v Zelené Lhotě – všechny kategorie vč. dětí
12.06.2022 NE – 3. kolo II. liga – Vlašim
12.06.2022 NE – Běh historickým Stříbrem (Běžecký pohár mládeže Plz. kraje)
14.06.2022 ÚT – 2. kolo KMD starší žáci a žákyně Klatovy – přijdťe fandit !
15.06.2022 ST – 1.kolo vícebojů přípravek – Sušice
18.06.2022 – 19.06.2022 (SO-NE) – MČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze Ostrava
18.06.2022 SO – 3. kolo OMD mužů a žen Nýřany
20.06.2022 PO – 3. kolo OMD MLŽ skupina A Plzeň
25.06.2022 – 26.06.2022 (SO-NE) – MČR mužů a žen na dráze Hodonín
26.06.2022 NE – Mistrovství PK a KK ml. a st. žactva na dráze Stříbro
29.06.2022 ST – 2.kolo vícebojů přípravek – Domažlice
02.07. 2022 SO – Běh Haltravou (Capartice)
06.07.2022 ST – Běh na 10 000 a 5000 m Písek
30.07.2022 SO – Velká Cena Tábora
14.08.2022 NE – Chodská 1500 m – Domažlice (Mistrovství PK, KK, JK všech kategorií na 1 500m + Běžecký pohár mládeže Plz. kraje)
21.08.2022 NE – 4. kolo II. liga – Beroun
21.08.2022 NE – 4. kolo OMD mužů a žen Plzeň
27.08.2022 – 28.08.2022 (SO-NE) – MČR mužů a žen do 22 let na dráze Brno
27.08.2022 NE – Běh Plzeňské teplárenské kolem Boleveckých rybníků – Plzeň (Běžecký pohár mládeže Plz. kraje)
03.09.2022 SO – baráže o extraligu a I. ligu
03.09.2022 SO – 3. kolo KMD starších žáků a žákyň Stříbro
03.09.2022 SO – Běh klatovskou kolonádou – všechny kategorie vč. dětí
07.09.2022 ST – 4. kolo OMD mladšího žactva sk. A Domažlice
10.09.2022 SO – Mistrovství Čech družstev mládeže (st. žactvo, dorost, junioři)
11.09.2022 NE – Finále OMD mladších žáků a žákyň Plzeň
14.09.2022 ST – 3.kolo vícebojů přípravek – Klatovy – přijďte fandit
17.09.2022 -18.09.2022 (SO-NE) – MČR žáků a žákyň na dráze
17.09.2022 – SO – Hvězdné házení a memoriál J. Mazance (Domažlice)
18.09.2022 NE – Plzeňský kardioběh – Plzeň (Běžecký pohár mládeže Plz. kraje)
24.09.2022 SO – MČR družstev dorostu a juniorů
24.09.2022 SO – Běh rajským údolím – Braníčkov
24.09.2022 SO – Veteránský vrhačský pětiboj – Klatovy – přijďte fandit/závodit
25.09.2022 NE – MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek Běchovice – Praha
28.09.2022 ST – Baráž o II. ligu
28.09.2022 ST – Přespolní běh Podzimním Železnorudskem – všechny kategorie vč. dětí
28.09.2022 ST – Mistrovství PK předžactva Plzeň
1.10.2022 – 2.10.2022 SO-NE – Klatovské víceboje (letos jako Mistrovství PK ve vícebojích ) – přijďte fandit !
1.10.2022 SO – MČR družstev starších žáků a starších žákyň
1.10.2022 SO – Běh Janovice – Klenová – všechny kategorie vč. dětí
1.10. 2022 SO – Běh babylonskými lesy – Babylon (Běžecký pohár mládeže Plz. kraje)
8.10. 2022 SO – Běh klatovskou Hůrkou – 11. ročník – (Běžecký pohár mládeže Plz. kraje)
17.11. 2022 ČT – Běh 17. listopadu – (Běžecký pohár mládeže Plz. kraje)
19.11.2022 SO – Mistrovství PK v přespolním běhu – Bělská pětka – Bělá nad Radbuzou (Běžecký pohár mládeže Plz. kraje)
26.11.2022 SO – MČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek Rumburk
26.12.2022 PO – Běh pod Černou věží – všechny kategorie vč. dětí