Naše atlety čekají poslední předprázdninové závody včetně reprezentačního startu !

První část letošní venkovní sezóny se blíží ke konci, naši atleti se však chystají ještě na své poslední předprázdninové starty. Co nás tedy čeká:

V sobotu 25.6. vyráží na společné mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje jednotlivců do Stříbra naše starší a mladší žactvo. Držíme palce, ať se povede co nejvíce osobních rekordů a cinkne nějaká ta medaile.

Tentýž den pokračuje místní Ešus liga v Chudenicích, kde by měli být k vidění naši dospělí a dospívající běžci a běžkyně.

Od úterý 28.6. do čtvrtka 30.6. se koná v Olomouci olympiáda dětí a mládeže, kde barvy Plzeňského kraje bude hájit žákyně Kristýna Hozmanová, která by měla startovat ve sprintu a skoku vysokém.

Ve středu 29.6. čeká naše přípravky druhé kolo jejich vícebojařské soutěže  v Domažlicích. Odjezd autobusu 14:15 od hradeb (Jiráskova ulice), zveme rodinné příslušníky, ať se jedou podívat a podpořit.

Ve stejný den bude v maďarském Székesfehérváru reprezentovat Českou Republiku na mezistátním utkání dorostu ve vrhu koulí Karolína Machová, jež si účast vybojovala druhým místem na národním šampionátu předchozí víkend !  Držte palce a fanděte na dálku !

V pátek 1.7. se možná několik našich atletů vydá do Prahy na Slavii na místní memoriály, kde je to každoročně kvalitní a vhodné k vylepšování osobních rekordů.

V sobotu 2.7. pořádá náš skvělý běžec Ondra Teska krásný běžecký trailový závod v českém lese. Běh Haltravou – info zde.

PS: V úterý 28.6. od 16:00 závěrečníé setkání před prázdninami – na programu fotbálek, grilovačka, zábava – zveme všechny atlety, trenéry, rodiče !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..