Rekordy Atletiky Klatovy

Rekordy 1.1.2022

MUŽI

Disciplina Výkon Jméno Roč. Místo Datum
60m 6,9 Skopeček Pavel 46 Plzeň 9.5.1964
  6,9 Novák Bohumil 49 Klatovy 1.5.1973
  6,9 Ptáčník Milan 63 Domažlice 16.8.1989
60m 7,11 Čada Michal 75 Domažlice 11.6.2005
100m 10,7 Brůha Pavel 59 Plzeň 22.6.1986
200m 22,1 Němec Bohumil 50 Mar. Lázně 18.6.1977
300m 35,1 Němec Bohumil 50 Klatovy 9.7.1977
400m 49,3 Němec Bohumil 50 Plzeň 26.9.1972
800m 1:56,2 Janda Vladimír 57 Plzeň 26.9.1978
1000m 2:32,0 Zwiefelhofer Vlastimil 52 Ostrava 12.6.1969
1500m 3:56,8 Procházka Jiří 56 Domažlice 4.9.1982
2000m 5:42,5 Procházka Jiří 56 Plzeň 4.7.1979
3000m 8:20,82 Procházka Jiří 56 Praha 31.8.1982
5000m 14:20,61 Procházka Jiří 56 Praha 8.9.1981
10 000m 30:39,4 Procházka Jiří 56 Praha 15.9.1982
hodinovka 17 863m Heidlberger Pavel 50 Vlašim 6.8.1983
Maraton 2:19:22 Honsa Pavel 62 Poltiers 26.5.1997
60m přek. 8,96 Tůma Luboš 96 Praha 7.1.2019
110m přek. 15,33 Šilhavý Václav 95 Sušice 15.5.2018
200m přek. 25,57 Tůma Luboš 96 Domažlice 18.9.2015
400m přek. 56,10 Tůma Luboš 96 Brno 19.6.2018
1500m přek. 4:39,4 Heidlberger Pavel 50 Plzeň 14.7.1968
3000m přek. 9:25,9 Procházka Jiří 56 Praha 31.5.1980
4x100m 43,47 Hanzlík 85, Kyselý 85, Sekyra 85, Čada 85   Kladno 5.7.2003
4x400m 3:33,91 Kyselý 85, Cerina 84, Poláček 86,Görner 81   Plzeň 4.9.2005
10km chůze 48:09,0 Babka Josef 50 Plzeň 9.5.1980
20km chůze 1:37,19 Babka Josef 50 Český Brod 22.6.1980
Dálka 770 Čada Michal 85 Jablonec 1.9.2007
Výška 213 Malík Jan 77 Praha 5.9.2004
Tyč 430 Bešta Jiří 97 Praha 19.1.2020
Trojskok 14.71 Běl Karel 58 Plzeň 30.8.1980
Koule 15.86 Šota Antonín 52 Klatovy 24.4.1986
Disk 47,20 Staněk Petr 41 Klatovy 30.8.1981
Oštěp 75,55 Frydrych Petr 88 Sušice 8.9.2007
Kladivo 51,36 Boldan Arnošt 34 Pardubice 20.9.1981
Sedmiboj 4 503 b. Bešta Jiří 97 Praha 11.-12.2.17
(7,51,630,12,20,,178,9,19,400,2:55,16) 
Desetiboj 6 530b. Bešta Jiří 97 Klatovy 2.-3.10.21
  (11,3, 631, 10,98, 195, 52,3, 16,0, 34,56, 430, 46,98, 4:50,6)  

ŽENY

Disciplína Výkon Jméno Roč. Místo Datum
60m 7,57 Štychová Martina 92 Praha 15.02.2014
100m 12,34 Štychová Martina 92 Tábor 26.06.2011
150m 18,94 Štychová Martina 92 Wiesau 05.07.2011
200m 24,78 Štychová Martina 92 Praha 16.02.2014
300m 42,24 Koppová Monika 92 Domažlice 20.08.2011
400m 59,0 Pokorná Iva 68 Praha 04.09.1985
  59,0 Rubášová Ivana 71 Plzeň 13.06.1987
800m 2:11,67 Pokorná Iva 68 Praha 14.09.1985
1000m 3:03,6 Pokorná Iva 68 Klatovy 18.09.1985
1500m 4:44,62 Svobodová Sylva 88 Pardubice 25.06.2005
3000m 10:13,43 Svobodová Sylvie 88 Budapest 11.06.2005
5000m 18:04,6 Vondrášková Jiřina 66 Praha 15.06.2002
10 000m          
maraton 3:14:10 Svobodová Sylva 88 Praha 13.05.2012
60m přek. 9,82 Hezoučká Šárka 87 Praha 09.02.2007
100m přek. 15,56 Kabátová Jiřina 77 Praha 24.06.1995
400m přek 01:07,2 Pšajdlová Lenka 87 Hodonín 11.09.2004
3000m přek. 11:19,0 Joglová Marcela 87 Kladno 02.07.2005
4x100m 50,68 Linhartová M.,Löffelmannová,Mazancová,Králíčková   Praha 19.05.1990
4x400m 4:14.1 Knopfová,Linhartová H.,Rubášová B.,Odstrčilíková   Tábor 01.06.1991
Výška 177 Vavrečková Veronika 90 Klatovy 08.05.2013
Dálka 592 Linhartová Monika 74 Sušice 02.05.1992
Trojskok 11,15 Maruniaková Michala 83 Praha 02.02.2002
Tyč 287 Kodýdková Dana 91 Olomouc 02.10.2010
Koule 13,31 Hezoučká Šárka 87 Plzeň 05.07.2006
Disk 43,00 Löffelmannová Iva 70 Praha 05.06.1992
Oštěp 44,57 Hezoučká Šárka 87 Liberec 19.06.2004
Kladivo 47,85 Pourová Anežka 0 Olomouc 22.06.2019
Pětiboj          
Sedmiboj 4,743 Hezoučká Šárka 87 Olomouc 9.-10.6.2007
  (27,46, 15,65, 160, 12,80, 498, 37,55, 2:30,44  

JUNIOŘI

Disciplina Výkon Jméno Roč. Místo Datum
60m 6,9 Skopeček Pavel 46 Plzeň 09.05.1964
100m 11,07 Čada Michal 85 Bílina 27.09.2003
200m 22,3 Hromádka Ondřej 83 Č.Budějovice 10.06.2000
400m 50,01 Hromádka Ondřej 83 Jablonec 06.07.2000
800m 1:57,5 Pšajdl Josef 57 Karlovy Vary 16.05.1976
1500m 3:58,2 Zwiefelhofer Vlastimil 52 Plzeň 30.09.1969
3000m 8:34,6 Zwiefelhofer Vlastimil 52 Domažlice 17.07.1969
5000m 15:40,43 Jiras Pavel 77 Praha 08.06.1996
10 000m 32:37,52 Jiras Pavel 77 Vítkovice 29.06.1996
110m přek. 15,34 Šilhavý Václav 95 Jablonec 22.06.2013
400m přek. 56,21 Tůma Luboš 96 Pardubice 13.09.2014
3000m přek. 10:22,6 Kořán Jakub 88 Praha 21.05.2006
4x100m 43,47 Hanzlík 85, Kyselý 85, Sekyra 85, Čada 85   Kladno 05.07.2003
4x400m 3:37,03 Bešta 97,Bošek97,Svoboda96,Tůma 96   Hradec.Kr. 12.09.2015
10km chůze 1:01:09 Görner Tomáš 81 Domažlice 22.04.2000
Dálka 744 Čada Michal 85 Praha 14.02.2004
Výška 204 Klaisner Václav 83 Plzeň 01.06.2002
Tyč 410 Bešta Jiří 97 Plzeň 03.07.2016
Trojskok 14,08 Fišer Václav 47 Karlovy Vary 11.09.1965
  14,08 Běl Karel 58 Karlovy Vary 16.05.1976
Koule 6kg 15,47 Staněk Petr 41   1959
Koule 6,25 13,27 Kleisner Václav 83 Klatovy 11.10.2001
Disk 1,75kg 44.30 Procházka Aleš 93 Praha 24.06.2012
Disk 2kg 42,44 Staněk Petr 41 Klatovy 30.07.1960
Oštěp 800gr. 75,55 Frydrych Petr 88 Sušice 08.09.2007
Kladivo 6kg 53,88 Procházka Aleš 93 Pardubice 24.09.2011
Kladivo6,25 51,80 Krhoun Miroslav 70 Klatovy 17.09.1988
Desetiboj 6,502 Bešta Jiří 97 Praha 21.-22.5.2016
    (11,64-666-11,68-190-51,34-15,61-30,19-390-42,12-4:39,67)      

JUNIORKY

Disciplina Výkon Jméno Roč. Místo Datum
100m 12,35 Štychová Martina 92 Praha 21.5.2011
150m 18,94 Štychová Martina 92 Wiesau 5.7.2011
200m 25,4 Rubášová Ivana 71 Plzeň 30.5.1987
  25,59 Rubášová Ivana 71 Praha 12.7.1987
300m 42.24 Koppová Monika 92 Domažlice 20.8.2011
400m 59,0 Pokorná Iva 68 Praha 14.9.1985
  59,0 Rubášová Ivana 71 Plzeň 13.6.1987
800m 2:11,67 Pokorná Iva 68 Praha 14.9.1985
1500m 4:44,62 Svobodová Sylvie 88 Pardubice 25.6.2005
3000m 10:13,43 Svobodová Sylvie 88 Budapest 11.6.2005
100m přek. 15,56 Kabátová Jiřina 77 Praha 24.6.1995
400m přek 1:07,25 Pšajdlová Lenka 86 Hodonín 11.9.2004
2000m přek. 7:17,39 Joglová Marcela 87 Pardubice 25.6.2005
3000m přek. 11:19,00 Joglová Marcela 87 Kladno 2.7.2005
4x100m 51.1. Rašpličková 70, Pavezová 69, Löffelmannová 70   Plzeň 30.5.1987
    Rubášová I. 71      
4x400m 4:14,06 Linhartová H. 74,Odstrčilíková 74, Rubášová B.76   Tábor 1.6.1991
    Knopfová 77      
Výška 176 Vavrečková Veronika 90 Tábor 28.6.2008
Dálka 592 Linhartová Monika 74 Sušice 2.5.1992
Tyč 287 Kodýdková Dana 91 Olomouc 2.10.2010
Trojskok 11,15 Maruniaková Michaela 83 Praha 2.2.2002
Koule 13,31 Hezoučká Šárka 87 Plzeň 5.7..2006
Disk 39,02 Reilová Zdeňka 59 Klatovy 17.9.1977
Oštěp 44,57 Hezoučká Šárka 87 Liberec 20.6.2004
Kladivo 47,85 Pourová Anežka 00 Olomouc 28.6.2019
Sedmiboj 4 425b. Hezoučká Šárka 87 Plzeň 5.-6.7.2006
    ( 16,31;157;13,31;28,10;490;34,54;2:39,32  

DOROSTENCI

Disciplina Výkon Jméno Roč. Město Datum
60m 7,0 Čada Michal 85 Plzeň 13.5.2000
100m 11,1 Skopeček Pavel 46 Nýřany 1963
    Hromádka Ondřej 83 Č.Budějovice 10.6.2000
    Čada Michal 85 Domažlice 11.5.2002
  11,23 Čada Michal 85 Nýřany 21.9.2002
200m 22,3 Hromádka Ondřej 83 Č.Budějovice 10.6.2000
400m 50,01 Hromádka Ondřej 83 Jablonec 6.7.2000
800m 1:57,8 Zwiefelhofer Vlastimil 52 Domažlice 24.5.1969
1500m 3:58,2 Zwiefelhofer Vlastimil 52 Plzeň 28.8.1969
3000m 8:34,6 Zwiefelhofer Vlastimil 52 Domažlice 17.7.1969
110m přek. 15,60 Bešta Jiří 97 Praha 12.7.2014
110m přek. 15,4 Skopeček Pavel 46 Karlovy Vary 1963
300m přek. 41,41 Túma luboš 96 Praha 14.9.2013
400m přek. 60,8 Hromada Tomáš 86 Domažlice 8.6.2003
2000m přek. 6:20,81 Kořán Jakub 88 Tábor 24.9.2005
3000m přek. 10:38,13 Kořáín Jakub 88 Č.Budějovice 10.7.2004
4x100m 45,53 Hanzlík 85, Kyselý 85, Adámek 86, Sekyra 85   Plzeň 28.9.2002
4x400m 3:42,84 Kovařík 85, Sekyra 85, Brůha 84, Hromádka 83 Plzeň 16.9.2000
3 km chůze 16:43,44 Tauš Pavel 86 Jablonec 5.10.2002
5 km chůze 27:16,7 Český Milan 46   1963
Výška 194 Kleisner Václav 83 Praha 23.9.2000
Dálka 731 Čada Michal 85 Szombately 10.7.2002
Tyč 380 Bešta Jiří 97 Sušice 21.6.2014
Trojskok 13,72 Handschuh Michal 65 Klatovy 5.9.1982
Koule 5kg 15,48 Bumba František 45 Mar. Lázně 29.51961
Disk 1,5kg 42,10 Procházka Aleš 93 Klatovy 5.9.2010
Oštěp 0,6kg 73,10 Frydrych Petr 88 Olomouc 2.102004
Oštěp 0,7kg 70,85 Frydrych Petr 88 Budapest 11.6.2005
Kladivo 5kg 54,20 Pour Miroslav 74 Plzeň 26.5.1991
Desetiboj 5 941 Bešta Jiří 97 Praha 11,-12.7.14
  12,20-605- 11,27-187-53,60-15,60-31,97-370- 37,62 4:52,58  

DOROSTENKY

Disciplina Výkon Jméno Roč. Místo Datum
60m 7,91 Štychová Martina 92 Ústí n.L. 21.6.2007
           
100m 12,2 Rubášová Ivana 71 Plzeň 13.6.1987
200m 25,59 Rubášová Ivana 71 Praha 12.7.1987
400m 59,0 Pokorná Iva 68 Praha 4.9.1985
    Rubášová Ivana 71 Plzeň 13.6.1987
800m 2:11,67 Pokorná Iva 68 Praha 14.9.1985
1500m 4:44,62 Svobodová Sylvie 88 Pardubice 25.6.2005
3000m 10:13,43 Svobodová Sylvie 88 Budapest 11.6.2005
60m přek. 9,59 Hezoučká Šárka 87 Praha 22.2.2004
100m přek. 15,42 Kodýdková Dana 91 Klatovy 17.5.2008
300m přek. 46,95 Kodýdková Dana 91 Praha 21.6.2008
400m přek. 1:08,24 Pšajdlová Lenka 86 Nová Včelnice 7.6.2003
1500m přek. 5:22,47 Šlechtová Štěpánka 92 Praha 25.9.2009
4x100m 51,50 Linhartová M, Linhartová H., Knopfová, Odstrčilíková Praha 8.5.1991
4x400m 4:14,06 Linhartová H., Odstrčilíková, Ruibášová B., Knopfová Tábor 1.6.1991
3km chůze 19:02,8 Kuběnová Šárka 77 Karlovy Vary 8.6.1991
Výška 175 Spolková Lucie 82 Praha 4.7.1999
Dálka 570 Knopfová Michaela 77 Brno 4.7.1992
Tyč 270 Šindelářová Lucie 92 Plzeň 12.5.2007
Trojskok 10,97 Hezoučká Šárka 87 Sokolov 25.5.2003
Koule 3kg 14,60 Hezoučká Šárka 87 Tachov 5.10.2004
Disk 33,38 Hašková Hana 58 Klatovy 1.101975
Oštěp 44,57 Hezoučká Šárka 87 Liberec 20.6.2004
Kladivo 3kg 52,41 Pourová Anežka 00 Ulm 4.8.2017
Pětiboj 3.350 Hezoučká Šárka 87 Praha 22.2.2004
    ( 9,59, 152, 13,71, 489, 2:36,84 )  
Sedmiboj 4 309  Hezoučká Šárka 87 St. Boleslav 13.-14.6.03
    (16,21, 149, 13,02, 27,27, 485, 25,88, 2:31,56)  

ŽÁCI STARŠÍ

Disciplina Výkon Jméno Roč. Místo Datum
60m 7,0 Čada Michal 85 Plzeň 13.5.2000
100m 11,4 Kovařík Jindřich 85 Praha 23.9.2000
150m 17,4 Hromádka Ondřej 83 Plzeň 13.9.1998
    Kovařík Jindřich 85 Klatovy 17.6.2000
300m 36,83 Hromádka Ondřej 83 Brno 17.10.1998
800m 2:05,0 Steinbach Luboš 64   1979
1500m 4:16,0 Zwiefelhofer Vlastimil 52   1967
100m přek. 15,29 Opatrný Martin 90 St.Boleslav 11.6.2005
200m přek. 30,7 Rychlý Jakub 87 Domažlice 11.5.2002
  30,92 Úlovec Miroslav 91 Plzeň 27.5.2006
1500m přek. 5:36,81 Kaisr Filip 89 Sokolov 15.5.2004
4x60m 28,34 Kyselý 85, Hanzlík 85, Sekyra 85, Čada 85   Třinec 2.7.2000
3x300m 2:06,5 Kovařík 85, Sekyra 85, Čada 85   Klatovy 17.6.2000
3 km chůze 16:15,9 Bureš Jiří 69 Praha 1.10.1983
Výška 183 Čiháček Jiří 83 Stříbro 21.5.1998
  183 Schwarz Daniel 02 Brno 28.6.2017
Dálka 647 Čada Michal 85 Praha 23.9.2000
Tyč 310 Bárta Karel 92 Praha 15.12.2007
Koule 4kg 14,48 Jakubec Lukáš 86 Sokolov 23.9.2001
Disk 1kg 41,71 Frydrych Petr 88 Sokolov 25.5.2003
Oštěp 600g 58,90 Frydrych Petr 88 Klatovy 8.10.2003
Kladivo 4kg 41,36 Kudry Juraj 86 Klatovy 11.102001
Devítiboj 5 075b. Opatrný Martin 90 St. Boleslav 11.-12.6.05
(15,29; 38,02;300; 41,21; 7,91; 578; 12,25; 168; 2:58,91)  

ŽÁKYNĚ STARŠÍ

Disciplina Výkon Jméno Roč. Místo Datum
60m 7,91 Štychová Martina 92 Ústí n.L. 21.6.2007
100m 12,5 Králíčková Edita 74 Sušice 10.6.1989
150m 19,18 Knopfová Michaela 77 Č.Budějovice 30.6.1991
300m 43,74 Štychová Martina 92 Klatovy 22.9.2007
800m 2:22,26 Joglová Marcela 87 Praha 6.7.2001
1500m 4:53,26 Svobodová Sylvie 88 Litomyšl 18.6.2003
3000m 10:39,38 Svobodová Sylvie 88 Praha 4.10.2003
80m přek 12,9 Maruniaková Michaela 83 Plzeň 15.7.1998
100m přek. 15,97 Výtisková Lucie 94 Klatovy 10.10.2009
200m přek. 31,90 Maruniaková Michaela 83 Plzeň 15.7.1998
4x60m 30,91 Linhartová M. 74, Sternbergová 74, Mazancová 74   Ostrava 25.9.1988
    Králíčková 74      
1500m př. 6:15,35 Kořínková Bára 03 Sušice 17.6.2018
3x300m 2:15,90 Bártová 87, Hezoučká 87, Svobodová 88   Třinec 30.6.2002
3km chůze 19:02,8 Kuběnová Šárka 77 Karlovy Vary 8.6.1991
Výška 173 Knopfová Michaela 77 Sušice 22.5.1991
Dálka 570 Knopfová MIchaela 77 Brno 4.7.1992
Tyč 270 Šindelářová Lucie 92 Plzeň 12.5.2007
Koule 3kg 14,00 Machová Karolína 06 Klatovy 5.10.2021
Disk 1kg 31,24 Křížová Jana 92 Klatovy 9.6.2007
Disk 0,75kg 30,68 Štampachová Magdalena 05 Plzeň 25.5.2005
Oštěp 0,500 40,46 Machová Karolína 06 Ml. Boleslav 19.9.2021
Oštěp 0,600 38,72 Kadlecová Petra 77 Tábor 7.6.1992
Kladivo 3kg 42,98 Pourová Anežka 00 Praha 20.9.2015
Sedmiboj 4 200b. Knopfová Michaela 77 Sušice 22.-23.5.91
    17,7, 173, 9,04, 26,4, 540, 20,30, 2:34,2)  

ŽÁCTVO MLADŠÍ

ŽÁCI MLADŠÍ
Disciplina Výkon Jméno Roč. Místo Datum
50m 6.8. Kopp František 52 Klatovy 17.9.1965
60m 7,5 Čada Michal 85 Klatovy 19.9.1998
150m 19,1 Aschenbrenner Daniel 77 Uher.Hradiště 30.9.1990
300m 42,9 Zátko Martin 67 Karlovy Vary 6.9.1980
800m 2:21,1 Joza Michal 81 Plzeň 11.5.1994
1500m 4:50,8 Hrabík Hynek 70 Plzeň 11.9.1983
60m přek. 9.4. Hrabík Hynek 70 Sokolov 25.9.1983
4x60m 32,3 Kovařík 85, Jogl 84, Polívka 84, Kantor84   Plzeň 27.9.1997
3x300m 2:21,3 Dvořák 89, Podaný 89, Hošek 89   Klatovy 11.6,2002
3km chůze 17:53,2 Hosnedl Robert 65 Nýřany 16.61978
Výška 169 Schwarz Daniel 02 Kolín 27.9.2015
Dálka 561 Čada Michal 85 Chodov 3.6.1998
Koule 3kg 13,62 Pojar Vítek 95 Klatovy 21.9.2008
Míček 75,46 Kudry Juraj 86 Tachov 18.9.1999
Pětiboj 1 802 b. Kloud Martin 95 Klatovy 7.10.2008
    (8,0-521-41,31-10,6-2:54,9)      
Šestiboj          

ŽÁKYNĚ MLADŠÍ
50m 7,07 Králíčková Edita 74 Praha 12.12.1987
60m 8,0 Králíčková Edita 74 Plzeň 13.9.1987
    Babková Kateřina 71 Praha 12.6.1984
    Pšajdlová Tereza 83 Chodov 23.6.1996
    Hromádková Jaroslava 86 Klatovy 16.61999
150m 19,7 Králíčková Edita 74 Svitavy 27.9.1987
300m 44,06 Kodýdková Diana 94 Ústí n.L. 21.6.2007
800m 2:30,7 Rudolfová Martina 75 Praha 18.6.1988
1500m 5:13,76 Šambergerová Anna 95 Ústí n.L. 22.6.2007
60m přek. 9,91 Kristýna Hozmanová 07 Plzeň 13.9.2020
           
4x60m 32,9 Knopfová 77, Marková 78, Nováková M. 78,   Sokolov 16.9.1990
    Kabátová J. 77      
3×300 2:31,3 Idlbeková 88, Fleisigová M. 87,Svobodová S. 88   Plzeň 14.6.2000
2km chůze 12:05,7 Plášková Pavla 77 Nýřany 16.06.1990
Výška 166 Knopfová Michaela 77 Praha 13.6.1990
Dálka 510 Knopfová MIchaela 77 Furth 22.8.1990
Koule 2kg 14,78 Machová Karolína 06 Kladno 29.9.2019
Koule 3kg 10,70 Hofmannová Monika 77 29.9.1990 10.9.1989
Míček 53,74 Kadlecová Petra 77 1.9.2019 29.9.1990
Oštěp 0,4 34,97 Machová Kkarolína 06 Domažlice 1.9.2019
Šestiboj 3 592 b. Knopfová Michaela 77 Plzeň 7.10.1990
    (8,2, 486, 45,08, 10,5,165, 2:41,2)      
Pětiboj 2797 b. Knopfová Michaela 77 Plzeň 7.10.1990
    (8,2, 486, 45,08, 10,5, 2:41,2)      

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..