Pro rodiče

Začínáme závodit

Vážení rodiče,

na této stránce pro Vás budeme zveřejňovat informace o závodech našich členů – Vašich dětí. Prvním závodem bude 9. února 2020 Uzavřené krajské mistrovství Plzeňského kraje v nejmladší kategorii roč. 2011-2012 skupina C . Závody se budou konat v Plzni v tunelu městského stadionu na Skvrňanech. Budeme rádi, když pojede co nejvíce našich závodníků této věkové kategorie. Do Plzně pojedeme autobusem, čas upřesníme. Vše budou organizovat hlavní trenéři Lenka Lepičová a Michal Procházka.

Dalším závodem bude 16. února 2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň. To se bude odehrávat v Praze, v hale Olympu Praha ve Stromovce. Jelikož určitě máme několik adeptů na medaile, byli bychom rádi, abyste dětem umožnili se tohoto mistrovství zúčastnit. Opět vypravíme autobus. Bude dobře, když se děti otrkají na takových závodech. Organizace budou mít vedoucí trenér staršího žactva Václav Šelmát a vedoucí trenérka mladšího žactva Dana Urubová.

A posledním halovým mistrovstvím bude 8. března 2020 Uzavřené mistrovství Plzeňského kraje předžactva. Bude se konat v nafukovací hale v Praze na Strahově. Zde bychom chtěli ukázat naše nejmladší závodníky, že se umí poprat o dobrá umístění v závodech.

Poprosíme Vás, rodiče, abyste děti podporovali v jejich atletických aktivitách a umožnili jim vždy jet na závody.

za výkonný výbor – Jirka Pavlík