MČR Veteránů v Olomouci se dvěma Klatováky

57. Mistrovství republiky veteránů proběhlo 2.9. v Olomouci. Atletika Klatovy zde měla své 2 zástupce. Ostřílená závodnice, mnohonásobná veteránská reprezentantka, medailistka z veteránských MČR a ocelová žena Irena Stahlová přidal do sbírky další 2 medaile a to bronzové z oštěpu a břemena a čtvrtou příčku přidala v kladivu.

Druhým zástupcem byla naopak zbrusu nová akvizice našeho klubu Michal Král, jehož atletická kariéra má obdivuhodný průběh, jeho první závody byla druhá národní liga za družstvo mužů a hned druhý závod MČR ! Michal obsadil krásné 4. místo, ikdyž doběhl druhý, „bohužel“ byl mezi veterány nejmladší a nemilosrdný přepočtový koeficinet 1,000 periodických tak příliš nezlepšil jeho čas v běhu na 5000 metrů, narozdíl od dalších závodníků, a tak bral Michal krásnou, leč nepopulární bramborovou příčku.

Oběma gratulujeme a děkujeme za reprezentaci !