Klatovští běžci o prvním říjnovém víkendu

Podzim je časem běhů mimo dráhu a těch s Klatovskou účastí bylo o uplynulém víkendu požehaně.

Půlmaraton za 1:20
V Hradci Králové se běžel půlmaraton, klatovskou atletiku zde reprezentoval Vojta Opl, který zaběhl kvalitní čas 1:20:47, což by mělo bez problémů stačit na splnění limitu pro MČR v půlmaratonu. Gratulujeme !
Výsledky

Běh babylonskými lesy
Na Babyloně se konal další díl Běžeckého poháru mládeže Plzeňského kraje, náš oddíl reprezentovaly v dětských kategoriích Adélka Vondráčková, Anička Řeřichová a její sestra Vendulka. V mužích doběhl v kvalitní konkurenci na 4. místě Ondra Teska.

Běh na Klenovou
Pokračovala též okresní ešus liga, v Janovicích se konal Běh na Klenovou. Zde nás reprezentovali a ve svých kategoriích obsadili: Vendulka Haladová – 1.místo, Tomáš Görner – 2. místo, Radka Ouřadová – 6. místo, Přemek Koranda – 8 .místo
Výsledky

Běh na Svatobor
Druhý závod z víkendového dvojboje ešus ligy byl běh do vrchu na Svatobor a své premiérové pódium v Ešus lize vybojoval druhým místem Přemek Koranda. Gratulujeme. ! Výsledky