Víkendové MČR dorostu i s klatovským duem !

O víkendu 19.2.-20.2. se v nejmodernější hale v republice v Ostravě uskuteční halové MČR dorostu a juniorstva, kde v kategorii dorostu budou závodit dva zástupci našeho klubu. Hned v sobotu v 10:00 se představí ve vrhu koulí dorostenek Karolína Machová, která bude chtít navázat na parádní výkon z loňského září, kdy ještě jako žákyně získala titul mistryně ČR na venkovním žákovském MČR. Samozřejmě po přechodu do dorostenecké kategorie bude konkurence větší, přesto se Kája jistě bude rvát o umístění v popředí ! Osobní rekord si zlepšila při vítězství na krajském přeboru na 14,39 m, všichni držíme palce a přejeme další posun tohoto výkonu !

V 16:30 by se měl v rozběhu dorostenců na 400 m představit Vojtěch Chroust. Obrovský talent klatovské atletiky má také již zkušenost z žákovským MČR, letos v hale si zlepšil osobní rekord na 51,77, který bude chtít v Ostravě ještě vylepšit a probojovat se minimálně do nedělního finále ! To by se dle propozic mělo konat v neděli ve 12:20. Pokud se do něj Vojta probojuje, bude mít v neděli napilno, neboť ho již od 9:30 čeká závod ve skoku vysokém své kategorie.

K tomu se sluší poznamenat, že Vojta ještě figuroval jako náhradník v běhu 200 m a totéž bohužel potkalo i Štěpánku Hanušovou, která byla první náhradnicí na 1500 m dorostenek, tudíž další účastnická místa unikla našim atletům velice těsně.

Celý program můžete sledovat na facebookové stránce „Jsem atlet“ – ZDE . Fanděte !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..