Vánoční svátky slavili klatovští atleti tradičně během

Na druhý svátek Vánoční se již po 28. uskutečnil Vánoční běh, který je vyjma Běhu klatovskou Hůrkou největší místní běžeckou akcí roku.

Jako tradičně se jej zúčastnilo i mnoho klatovských atletů od nejmenších po nejstarší. Letos jsme tématem dress-codu oslavovali naše zemědělství. Největšího úspěchu dosáhla Péťa Dolejšová, která vyhrála absolutní pořadí žen. V kategorii žen 19-29 let získala zlato Julča Kubátová před Dianou Petrmichlovou, další bronzovou medaili získal Vojta Chroust v kategorii starších žáků. Další medailisty z řad nejmladších kategorií nám letos výsledky zatajily, přesto děkujeme všem našim atletům za vzornou reprezentaci. Nechyběl ani Cimmrman Berta, který obsadil 7. místo v kategorii muži nad 60 let.