Senzace – juniorská smíšená štafeta mistrem ČR, vícebojař Jirka Bešta v TOP 10

O víkendu se odehrálo v Brně mistrovství ČR ve vícebojích a také historicky první MČR ve smíšených štafetách. Obrovského úspěchu dosáhla smíšená štafeta na 4×400 m kategorie U20 (junioři), která zvítězila v sestavě Michal Hampl, Aneta Vítovcová, Martin Necuda a Kristýna Hozmanová. Všichni jmenovaní se tak stali mistry ČR, což je krom dvojnásobné žákovské mistryně Kristýny pro všechny první mistrovská medaile a hned zlatá! Všichni předvedli dokonalý výkon, tento krásný závod si můžete pustit na tomto odkazu v čase 21:40 MČR ve vícebojích a MIX štafetách Brno – neděle

OBROVSKÁ GRATULACE

Už v sobotu se výborně prezentovala mixová štafeta U20 na 4×100 m ve složení Ondřej Slivoň, Aneta Vítovcová, Tadeáš Kalouner a Kristýna Hozmanová, kteří brali krásné, leč nepopulární 4. místo. K medaili chybělo něco přes 3 desetiny. Všichni výše jmenovaní jsou svěřenci trenéra Jana Jirotky, kterému též gratulujeme a děkujeme za jeho práci!

Vysledky

Posledním zástupcem klatovské atletiky na MČR byl desetibojař Jiří Bešta, který vybojoval v konkurenci nejlepších desetibojařů ČR krásné 9. místo, když zapsal 6584 bodů, což je jeho druhý nejlepší kariérní výkon. Jirka potvrdil pozici historicky nejlepšího klatovského vícebojaře a příslušnost k české špičce, bylo to už jeho 9. vícebojařské mistrovství ČR. Tento skromný atlet je obrovským vzorem nejen pro všechny své svěřence.

Všem jmenovaným gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci klubu.

Vysledky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..