Sportuj jako Zátopkovi i u nás v Klatovech

V pondělí 19.9. se Atletika Klatovy připojila k mnoha dalším klubům a oddílům v naší zemi a uspořádáním závodů k výročí 100 let narození Dany a Emila Zátopkových oslavili naši atleti toto výročí jak jinak než kvalitní atletikou.

I přes nepřízeň počasí, která se patrně podepsala i na menší závodnické účasti, si na stadion našli cestu klatovští atleti různých věkových kategorií a i fanoušci a rodiče. V chladných podmínkách, kdy dešťové přeháňky střídaly i slunečné chvilky bylo k vidění spousta kvalitních výkonů i osobních rekordů, dokonce i výkony přepisující historické oddílové tabulky. I přes menší počet závodníků se odehrály všechny vypsané disciplíny, nejnabitější byl hod diskem a disciplína Dany Zátopkové hod oštěpem. Zazávodily si mimo jiné i obě aktuální klatovské mistryně republiky Karolína Machová a Kristýna Hozmanová. Nejmladší účastnicí byla Lada Kalounerová. Závodníci obdrželi účastnické diplomy.

Děkuji všem závodníkům, rozhodčím a divákům za účast, pěkné atletické odpoledne, jež bylo důstojnou oslavou sportu a českých atletických legend.

Výsledky

V.Koželuh

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..