Přípravky mají z haly dva bronzy

V neděli 13.3.2022 se konalo na pražském Strahově Mistrovství Plzeňského kraje předžactva – ročníky narození 2011 – 2012. Za Atletiku Klatovy závodilo celkem 9 dětí. Protože se naši dva nadějní kluci nemohli na poslední chvíli z důvodu nemoci zúčastnit, byla to dámská jízda, s jedinou výjimkou – Pepčou Ptáčkem. Téměř všichni byli na závodech v hale poprvé, tak jsme jako trenérky byly zvědavé, jak se bude našim malým nadějím dařit.

Nakonec se podařilo Ladě Kalounerové vybojovat v obou svých individuálních disciplínách – hodu plným míčem a v běhu na 60m překážek – vybojovat bronzovou medaili. Dalším pěkným umístěním bylo 5. místo Pepy Ptáčka ve skoku dalekém. Do 10. místa se ještě umístily Verča Maruniaková ve skoku dalekém, Anička Řeřichová v běhu na 600 m a Míša Čiháková v hodu plným míčem. Závodů se dále zúčastnily Aneta Míšková, Veronika Necudová, Dominika Burešová a Karolína Vlčková.

Děti chválíme za týmového ducha. Během celého závodu si navzájem fandili a podporovali se. Děkujeme dětem za účast a věříme, že se se stejnou chutí budou závodit i venku.

Trenérky Dana a Markéta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..