Klatovští atleti na Mochtínském běhu

V pátek 6.5. se uskutečnil v Mochtíně již 50. ročník tradičního přespolního běhu i se slušnou účastí reprezentantů Atletiky Klatovy a to i dětí, což nás těší nejvíce, protože oni jsou budoucnost klatovské atletiky. Poděkování patří všem závodníkům, rodičům a trenérům, zejména trenérkám Martině Jandové a Ivetě Koželuhové, které naordinovaly Mochtínský běh v rámci tréninku své páteční skupině přípravek.

O umístění v dětských kategoriích úplně nejde, přesto vypíchneme závodníky a závodnice, kteří dosáhli umístění na stupních vítězů:

Adélka Vondráčková (3.místo – ml. přípravka) 
Anička Řeřichová (3.místo – st. přípravka) 
Kuba Hanuš (3.místo – st. přípravka) 

Dařilo se i našim dospělým atletům, opět uvedeme medailové pozice: na stříbrnou medaili dosáhla v kategorii žen do 34 let věkem teprve starší žákyně Vendulka Haldová. Stupně vítězů v kategorii mužů do 39 let obsadili od prvního místa Jirka Procházka, Vojta Koželuh a Vojta Opl, mezi čtyřicátníky bral stříbro Tomáš Görner, za svým kamarádem, naším bývalým a snad i budoucím atletem Lubošem Kůrou, jehož žena Eva, též naše bývalá skvělá běžkyně zvítězila v ženách nad 35 let.

Děkujeme všem našim atletům za pěknou reprezentaci klubu a gratulujeme medailistům.

Video ze závodu – Ešus TV

Další foto na tjmochtin.cz – fotogalerie a stránkách Kodaku KT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..