2.kolo gigantu v Sušici přineslo přední příčky našich družstev.

Poslední sobotu před prázdninami se konalo 2.kolo oblastní soutěže družstev 2 krajů (PLZ + KV) i s našimi družstvy žactva a dorostu. Druhý letní den dostál svému názvu a v Sušici bylo opravdu teplo. Podmínky komplikoval točící se silný vítr, se kterým se atleti museli vypořádat.

Našim družstvům se závod převážně vydařil, žáci i dorostenci skončili druzí, dorostenky třetí, pouze žákyně, které s několika absencemi srazila i odstoupení zdravotně indisponovaných opor družstva skončily 11. Všichni parádně bojovali o body, k vidění bylo spoustu osobáků, které vykouzlily radost na tváři závodníků i trenérů.

Z nejlepších výkonů v rámci historických tabulek oddílu vypíchněme oddílový rekord na 100 př. žactva Ondry Slivoně (14,50), stovku za 11,30s Tadeáše Kalounera a čtyřstovku juniorky Andrey Pekhartové.

Výsledky

Poslední kolo čeká družstva 31.80 v Chebu, obě družstva dorostu se po 2. místech z prvního kola bude prát o postup na mistrovství Čech, žáci mají 5. a 2. místo, ale pokud ho zopakují, může to také vyjít. Takže o prázdninách nehrozí žádné flákání!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..