Víkendové přespolní běhy.

V sobotu se v rámci běžeckého poháru mládeže konal běh Plzeňské teplárenské kolem Boleveckých rybníků. Zde klatovskou atletiku vzorně reprezentovaly: Adélka Vondráčková která vybojovala krásné 4. místo v kategorii mladší přípravky, dále sestry Řeřichovy, kdy mladší Anička byla 10. v nabité kategorii starších přípravek a mezi staršími žákyněmi doběhla čtvrtá Vendulka.  Další závody běžeckého poháru mládeže jsou koncem 18.9. Plzeňským kardioběhem, 1.10. Běh babylonskými lesy a 8.10. našim domácím Během klatovskou Hůrkou. Informace o běžeckém poháru zde

V neděli se představili dospělí běžci v rámci Ešus ligy na 40. ročníku Běhu podél Otavy v Sušici. Zde zvítězil Ondra Teska před Vojtou Oplem, dále nás reprezentovali Přemek Koranda a Radka Ouřadová.

Děkujeme za reprezentaci ! A zároveň tuto sobotu 3.9. zveme všechny do klatovského parku na Běh klatovskou kolonádou – dětské kategorie od 10:00, dospělí od 11:00.