Víceboj přípravek skupiny C v Klatovech – Výsledky

Přesně po roce přivítala Atletika Klatovy na svém stadionu v Pohrůrčí ty nejmladší sportovce nejen z Klatov, ale i z blízkého okolí. Klatovských vícebojů přípravek, kde všichni bojovali v 5-ti atletických disciplínách (60m, 60m překážek, skok daleký, hod míčkem, běh na 200m – 300m – 400m) se zúčastnilo přes 100 závodníků a závodnic ze čtyř atletických oddílů (Atletika Klatovy, Mílaři Domažlice, AC Domažlice a TJ Sušice).
Všichni sportovci se ke svému vícebojařskému klání postavili s úsměvem na tváři, chutí a vervou zvítězit. I přes několik pádů, zaškobrtnutí na překážkách, nezdařených skocích do dálky, vyčerpávajícímu finálnímu běhu v horkém dni a se slzičkami v očích, kterými jsme byli svědky, byli všichni sportovci plní odhodlaní a svůj závod, nejen v boji se svými konkurenty, ale hlavně v boji sami se sebou, závod nevzdali a s hrdostí dokončili.
Stejně jako tomu bylo loňský rok, i letos se na nás celý den usmívalo sluníčko a věřím, že nejen vyčerpaní sportovci, ale i rodiče, trenéři, rozhodčí a všichni, kteří dorazili na stadion, si tento krásný závodní den užily.
Děkuji všech zúčastněným sportovcům za krásnou podívanou, trenérům, rodičům, divákům a rozhodčím za podporu a organizaci závodů i pro ty nejmenší atleti.
Ještě jednou děkuji a gratuluji všem sportovcům za jejich výkony!

Výsledky z víceboje přípravek v Klatovech

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..