Sledujte víkendové MČR dorostu s trojí klatovskou účastí

O tomto víkendu se v Ostravě na Vítkovickém stadionu uskuteční MČR dorostu a juniorstva, kde bude mít Atletika Klatovy své 3 zástupce startující celkem v 5 disciplínách.
Jako první z reprezentantů klatovské atletiky se v sobotu v 10:40 bude závodit v běhu na 1500 m dorostenek Štěpánka Hanušová. Pro Štěpánku se jedná o druhý start na této vrcholné akci, od své loňské premiéry zaznamenala díky příkladné dřině v tréninku velký progres, bohužel poslední dva týdny ji trápí bolest nohy, přesto jistě půjde do závodu odhodlaná zabojovat o co nejlepší výsledek.
Ve 13.15 nastoupí k rozběhu v nejkratším sprintu dorostenců Vojta Chroust, ve 14:40 by ho čekalo případné finále, kde už samotná účast by byla úspěchem.
 V 16.40 se představí v oštěpu dorostenek Karolína Machová, kde se pokusí vylepšit svůj vlastní oddílový rekord s dorosteneckým oštěpem. V neděli v 11:40 čeká Káju druhý start v soutěži koulařek, kde, co by žákovská mistryně ČR z předchozího roku, chce bojovat o nejvyšší příčky.

Před tím se v 11:30 postaví na start rozběhu na 200 m Vojta Chroust a opět bude bojovat o osobní rekord a případný postup do finále, které je v plánu ve 14.50.

Držíme palce všem našim závodníkům – přímý přenos můžete sledovat na facebookové stránce „Jsem Atlet“ – odkaz zde

Propozice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..