Skvělé výkony našich atletů na mezikrajovém utkání žactva v hale

V sobotu 10.12. se v pražské Stromovce uskutečnilo celonárodní mezikrajové utkání žactva. Do družstva Plzeňského kraje byli vybráni 4 klatovácí, do týmu žáků Jan Kuchař a Tadeáš Kalouner, do družstva žákyň Dagmar Řezáčová a Kristýna Hozmanová. Výpravu doplňovali 2 naši trenéři Jirka a Lukáš Beštové.

Všichni naši závodníci si počínali skvěle a v nabité konkurenci, kdy se do haly sjeli nejlepší atleti této věkové kategorie z celé země, předvedli skvělé výkony a získali pro družstvo Plzeňského kraje cenné body.

Nejvíce bodů vybojovala Kristýna Hozmanová, která zvítězila v běhu na 60 m a časem 7,73 zaběhla nejrychlejší letošní halový čas ve své kategorii. Zároveň zlepšila svůj vlastní oddílový rekord v kategoriích žákyň a dorostenek. Ve druhé své disciplíně běhu na 300 m byla jakožto mistryně republiky papírovou favoritkou, nakonec takticky pošetřila síly na finále šedesátky a i tak zaznamenala velký bodový příděl. Skvěle zazávodila i Dáša Řezáčová, která potvrdila úžasnou všestrannost a bodovala v obou svých disciplínách – kouli i dálce.

Ve vrhu koulí se představil Honza Kuchař, který zaznamenal svůj halový osobák 12,11 m, dále závodil ještě v běhu na 300 m. V této disciplíně závodil v barvách Plzeňského kraje i náš druhý závodník Tadeáš Kalouner, který si zaběhl osobní rekord 38,67s a bude jistě tahounem našeho žákovského družstva i v dalším roce.

Gratulujeme ke skvělým výkonům

Výsledky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..