Klubové mikiny – informace a pokyny k platbě – aktualizováno 18.4.

Prosíme všechny, kteří si objednali mikinu, ať zkontrolují, že jsou v seznamu níže uvedeni a že mají napsanou žádanou velkost (chyba se udělá). Pokud bude někde nesrovnalost, napište mi na mail Vojta.Kozeluh@seznam.cz.

Dále ti, kteří dle dříve uvedených podmínek budou za mikinu platit 600,- Kč pošlou peníze do pátku 22.4. na bankovní účet Atletiky Klatovy, (stejný účet, jako se platí příspěvky). Atleti, kterým dle rozhodnutí vedení klubu mikinu plně proplatí klub samozřejmě neplatí nic. V seznamu objednatelů níže je pro jistotu ještě jednou uvedeno, kdo platí a kdo ne.

Platební údaje:
číslo účtu:  2100540986/2010
zpráva pro příjemce: „Mikina – jméno(a) + příjmení“
*Případně lze peníze do stejného data přinést na trénink svému trenérovi, trenéři následně předají hospodáři klubu T. Görnerovi. Upřednostňujeme bezhotovostní platbu. V případě problémů s bezhotovostní platbou piště na Tom.Gorner@seznam.cz

Po zkontrolování plateb budou mikiny okamžitě objednány. Až dorazí, budou distribuovány trenérům a dále závodníkům. Podmínkou pro obdržení mikiny je mít také zaplacené členské příspěvky.Podmínky objednání: Být členem Atletiky Klatovy, mít do 30.4. zaplacené členské příspěvky (mládež do 15 let alespoň za 1.pololetí) dle instrukcí placení příspěvků

Cena: (dle rozhodnutí výkonného výboru klubu)
1) atletům, kteří v roce 2021 byli v kategoriích ml. a st. žactva a aktivně se účastnili závodů proplatí plnou částku klub, tj. v případě objednání neplatí nic. Seznam atletů, kterých se toto týká je zde:

2) ostatní členové klubu všech věkových kategorií nesplňující výše uvedené, tj. členové neuvedení v seznamu dostanou od klubu finanční příspěvek na část ceny, zbytek částky si doplatí sami – doplácet se bude 600,- Kč.

Lze objednat v jakýchkoli velikostech – S, M, L, XL, XXL (pánské i dámské viz tabulka) i vč. dětských. Tabulka velikostí ze stránek výrobce uvedena níže. Kdo si není přesto jist, může v objednávce uvést výšku postavy společně s rozměry A,B,C.

* v tabulce evidentně chybí velikost pánská S – ta by extrapolací rozměrů ostatních velikostí byla pro postavu výšky 164 cm, ostatní rozměry lze též odhadnout.-

V případě jakýchkoli dotazů využijte mail p. Koželuha výše.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..