Na Hvězdném házení jsme posouvali své rekordy i po boku reprezentantů.

Netradičně v neděli 26.7. se konal tradiční domažlický mítink Hvězdné házení na Chodsku a memoriál Jana Mazance, jako obvykle za účasti řady českých i zahraničních atletických hvězd a reprezentantů. Na tomto oblíbeném mítinku se představili i naši atleti, přičemž pro většinu z nich to byly závody velmi úspěšném které přinesly řadu osobních rekordů.

Jako první se představila v závodě v hodu oštěpem všestranná žákyně Magdaléna Štampachová, která zaznamenala osobní rekord 36,74 m, což stačilo ve společní souteži dorostenek a žákyň na čtvrtou příčku. Na 800 žákyň se představila talentovaná Štěpánka Hanušová, která opět po týdnu výrazně vylepšila svůj osobní rekord na 2:32,45 min, což znamenalo krásnou stříbrnou medaili. Třetím zástupcem v žákovských kategoriích byl Vojtěch Chroust, který zvítězil nejen ve svém rozběhu, ale i celkově v běhu na 300 m v osobním rekordu 39,25 s.


Ve sprintu mužů na 200 m se zaznamenali osobní rekordy věkem dorostenci Tomáš Mastný a Berin Ramizi, když své časy stlačili na 24,25, resp. 24,64 s. (foto nahoře)

Osobní rekordy si zaznamenali v bězích i naši muži, na 800 m Jiří Procházka (2:04,85) a na 5000 m Vojtěch Koželuh (15:26,06) .

V disku žen se v závodě proti české jedničce Elišce Staňkové podařil season best Ivetě Koželuhové, která si nejlepší výkon sezóny zaběhla i na 200 m. Společně s ní testovala na dvoustovce rychlost dorostenka Barbora Vláčilová, pro kterou to byla premiéra na této trati bez překážek. V hodu oštěpem žen po boku závodnic Dukly Praha náš klub reprezentovala i Natálie Kantová, které se bohužel nevyvedl útok na osobní rekord z předchozího týdne, ale jede se dál !

Foto: Radek Veselý / Mílaři Domažlice

Výsledky

Které atletické hvězdy se v Domažlicích představili si můžete přečíst ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..