Kardioběh a Hvězdné házení

I o chladném a deštivém třetím zářijovém víkendu se závodilo. V Plzni se uskutečnil další díl Běžeckého poháru mládeže Plzeňského kraje – Plzeňský kardioběh. Klatovskou atletiku zde reprezentovaly Adélka Vondráčková v mladších přípravkách a Vendulka Řeřichová ve starších žákyních. V dospělých závodil trenér Jirka Vondráček. Dalším dílem bude 1. října Běh Babylonskými lesy. Propozice níže.

V sobotu 17.9. se uskutečnil v Domažlicích 15. ročník Hvězdného házení a 13.ročník memoriálu Jana Mazance. Zde se zúčastnily dvě klatovské dorostenky, Karolína Machová, která zvítězila v hodu oštěpem a čtvrtá byla v ženské 4 kg kouli. Druhé místo v běhu na 400 m žen obsadila v pěkném čase Kateřina Chladová. Děkujme za reprezentaci.