Červencové výsledky na dráze i v krosu

5.7. se v Písku uskutečnil krajský přebor v běhu na 10000 m na dráze. Mimo soutěž jihočechů startovali naši borci Ondřej Teska a Vojtěch Opl. Oba zaběhli pěkné výkony, Ondra doběhl v druhém nejlepším výkonu kariéry 34:32, Vojta dokonce v kvalitním osobním rekordu 35:17. Gratulujeme.

8.7. na vrhačském memoriálu Josefa Hájka v Kolíně představil Tobias Pour, který v kladivu dorostenců skončil čtvrtý s výkonem 39,69 m, se kterým by se neztratil ani dorosteneckém MČR, které letos vynechal.

15.7., tradičně v nejteplejší den roku se v Dolanech u Klatov konal tradiční přespolní běh Přes Vorlíky. Náš klub zde měl velké zastoupení ve všech kategoriích. Mezi juniorkami zvítězila Alenka Ouřadová a druhý v juniorech byl Filip Špatenka (oba věkem mladší žactvo). V dospělých kategoriích na stupně vítězů vystoupali Jirka Procházka ml., který byl absolutním vítězem i vítězem vrchařské prémie. Dále druhý v mužích do 39 let Vojta Opl, stejně jako v nejmladších ženách Nikča Hatová. Všem děkujeme za pěknou reprezentaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..