Běžci v květnových a červnových závodech mimo dráhu

Třetí a čtvrtý závod z 12 má za sebou běžecký pohár mládeže plzeňského kraje. Konkrétně to byly Běh zámeckým parkem v Horšovském Týně a Běh historickým Stříbrem. Běh Zelenovským údolím plánovaný na květen byl přesunut na jiný termín. Z naší mládeže reprezentovaly Adélka Vondráčková, Anička a Vendulka Řeřichovy. Do konce soutěže ještě zbývá 8 závodů, které se odehrají od srpna do listopadu, věříme, že se zapojí více našich mladých atletů a zejména běh Hůrkou 14.10. bude pln klatovské mládeže.

Dále proběhlo i několik závodů okresní ešus ligy, kde již účast naší mládeže byla lepší, např. na Běhu Zelenským údolím , Mochtínském přespolním běhu . Na obou těchto závodech a dalších, jako Běhu kolem Ždánova, Běhu na Kašperk, Běhu na Hraničář, Jarním přespolním běhu a Běhu Chudenickým Žďárem řádilo mnoho našich dospělých běžců, nezřídka i na medailových pozicích. Výsledky naleznete na stránkách ešus ligy.