Výsledky 11. ročníku Běhu klatovskou Hůrkou, ženský traťový vylepšen.

11. ročník Běhu klatovskou Hůrkou je minulostí, na trať za příjemného počasí vyrazilo 197 běžců z řad dětí a mládeže a 61 běžců a běžkyň v dospělých kategoriích, což je úžasné číslo (podle hrubých propočtů o 1 účastníka méně než loni). Všem dětem patří pochvala za strhující běžecké výkony a pěkné fandění svým kamarádům, stejně tak rodičům a trenérům za příkladnou podporu mladých sportovců. Závody dětí a mládeže byly tradičně zařazeny do Běžeckého poháru mládeže Plzeňského kraje .

Závod dospělých byl tradičně zařazen do okresního seriálu ešus ligy, avšak dorazilo tradičně i mnoho běžců z celého plzeňského kraje. V absolutním pořadí mužů zvítězil (loni druhý) atlet klubu AC Domažlice Lukáš Krýsl, v ženách obhájila titul závodnice TJ Sušice Eliška Hostková, která téměř o minutu a půl vylepšila svůj vlastní už tak kvalitní traťový rekord v kategorii žen. Ten má nyní hodnotu neuvěřitelných 20:29,3 min ! Velmi kvalitní výkony byly k vidění tradičně i ve veteránských kategoriích, kdy časy některých závodníků působí jako z říše sci-fi. Gratulujeme všem, kteří závod zdárně dokončili a překonali sami sebe.

Organizační tým Atletiky Klatovy děkuje všem sponzorům, kteří podpořili tuto naši sportovní akci.

Dále děkujeme všem běžcům, rodičům, fanouškům, trenérům, sportovním klubům a oddílům za účast na dnešním závodě, věříme, že se závod líbil a příští rok se těšíme na shledanou.

Další foto naleznete zde

Za pořadatelský tým sepsal: V. Koželuh

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..