Srpnové a zářijové mítinky s klatovskou účastí

Připomeňme si ještě výkony klatovských atletů z druhé poloviny sezóny na různých mítincích a závodech.

Hvězdné házení a memoriál Jana Mazance

Skvělý kilometr v sóloběhu zde zaběhl Jirka Procházka, na 300 jsme měli trojnásobnou účast našich atletek s kvalitními výkony. Výsledky

Atletické středy v Houšťce

Na 3. atletické středě padly 2 osobní rekordy na 800 m, dorostenec Kuba Beneda zaběhl 2:14,6, Kačka Chladová předvedla učebnicové rozvržení sil a zvítězila v závodě žen za 2:30,77
Výsledky

Na 5. středě zvítězil a zaběhl velmi kvalitní čas s dokonale vystupňovaným posledním sólo-kilometrem v běhu na 3000 m Jirka Procházka, jeho čas 8:51,56 patří do top 10 historických tabulek oddílu.
Výsledky

Malá Cena AKM Viktoria Plzeň

Velká výprava, zmiňme jen top výkony. Vítězství Dáši Řezáčové v dálce žen v sezonním maximu, osobák Jirky Bešty na 60 m, osobák Kuby Benedy na kilometru (bohužel hranice 3 minut ještě nepadla), osobák Tomáše Nusharta v oštěpu a Vojty Bartoše na 100 m.
Výsledky:

Veřejné závody PAS Eden

Na 800 m žen vítězství Julči Kubátové za pěkných 2:10,34.
Výsledky

Chodská 1500 coby společné mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje v běhu na 1500 m

Vítězství Tadeáše Kalounera na 300 m žáků, Kristýna Hozmanová postoupila do finále a zazávodila si na 100 m proti mistryním republiky.  Jirka Procházka a Nikča Hatová třetí místo v rámci v rámci mistrovství 2 krajů na 1500 m v mužích a ženách. Vojta Opl osobák na 1500 m. Povedený návrat Štěpánky Hanušové po zranění v kvalitním čase na 1500 m. V mládeži mají pochvalu za start na 1500 m sestry Řeřichovy.

Výsledky

Mistrovství ČR družstev mužů a žen

Jučla Kubátová hostující v dresu Slavie přispěla 3. místem na 800 m, dále byla členkou štafety 4×400 m a běžela hladkou 400 m.

Výsledky

Běhy mimo dráhu

Běh podél Otavy Sušice – zvítězil absolutně Ondra Teska, na bedně v nejmladších mužích ještě Vojta Opl.