Životopisná kniha o legendárním běžci Vlastimilu Zwiefelhoferovi z Tajanova u Klatov

Milí běžečtí přátelé, zdravím vás a rád bych vám sdělil, že se rodí životopisná kniha o legendárním běžci jménem Vlastík Zwiefelhofer. Vytištění knihy bude probíhat od 12 do 20.června 2014 a všichni zájemci ji poté obdrží poštou nejpozději
27. června.

Půjde o 200 stránkový výtisk, cena 216Kč včetně poštovného.

Kniha „VLASTÍK ZWIEFELHOFER – Legenda českého běhu“  je napsána formou rozhovoru a pojednává o celém Vlastíkově životě. O dětství stráveném v neustálém pohybu mezi kamarády na vesnici, o prvních školních závodech, začátcích v atletickém klubu, sportovních kamarádech, soupeřích a také o desetiletém období, kdy byl V.Z. členem střediska vrcholového sportu. V knize se dovíte také spoustu podrobností o tréninku V.Z., velká pozornost bude věnována popisu největších závodů jeho kariéry a také třicetileté etapě po ukončení vrcholové činnosti. V knize bude Vlastík mimo jiné vyprávět i o přátelství s legendárním léčitelem a páterem Ferdou. Život každého špičkového sportovce je protkán vzestupy i pády. Životními i sportovními. Stejně tak tomu bylo u V.Z. Na Vlastíka zavzpomíná několik slavných běžců minulosti: Josef Jánský, Miroslav Krsek, Václav Bufka, Jiří Sýkora, Jan Pešava, otec a syn P.Faschingbauerové a známý organizátor běžeckých závodů Jan Rýdlo. V příloze knihy naleznete dvě kompletní tréninkové sezóny (1975 a 1979), což byla nejslavnější Vlastíkova sportovní léta. Dále je součástí knihy seznam závodů z vrcholné etapy kariéry, tabulky a výsledky nejzajímavějších závodů.

Kniha nebude k dostání v knihkupectvích, bude se vydávat vlastním nákladem. Pokud byste měli zájem, zkontaktujte autora na e-mailové adrese do 12. června (kniha se bude tisknout od 12. do 20. června): soptenko.jiri@centrum.cz.

Ve vašem e-mailu uveďte prosím následující údaje
– Jméno
– Příjmení
– Úplnou aresu ( ulice, město, PSČ)
– Zda chcete obdržet knihu  doporučeně (216 Kč) nebo na dobírku (254 Kč)

Podrobnější informace o objednání knihy naleznete ZDE

Také se můžete podívat na web který vznikl přímo k této knize a můžete se tam dočíst další informace o knize včetně ukázek.

www.zivotvbehu.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..