Víkendové MČR žactva s dvěma našimi atletkami !

O tomto víkendu 18. – 19.9. se uskuteční Mistrovství české republiky jednotlivců na dráze v kategoriích žactva, a klatovská atletika bude zde bude mít dvojí personální zastoupení, avšak ve 4 disciplínách.

V sobotu se na dráze a v sektoru představí Kristýnka Hozmanová, pro kterou to bude v jejím první roce v této kategorii logicky i první republikový mistrák (mladší žactvo MČR nemá). Kristý zaklekne do bloku v rozběhu sprintu na 60 metrů ve 12.40, druhá disciplína skok vysoký jí čeká v 15:15.

Druhý den se na ploše stadionu objeví druhá naše zástupkyně Karolína Machová, která má již zkušenost z loňského MČR žactva v Třinci, kde v obou svých disciplínách, oštěpu a kouli, brala sedmá místa. Kája se pokusí svá loňská umístění vylepšit během nabitých dvou a půl hodiny, kde jí v 11.30 čeká hod oštěpem a ve 12:55 vrh koulí.

Oběma děvčatům držíme palce a přejeme pěkné výkony dle jejich představ, ideálně ozdobeny osobáky. Kdo nemůže jet fandit do Mladé Boleslavi, může závody sledovat na facebookové stránce „Jsem atlet“ – mělo by to jít i bez toho, abyste měli na facebooku profil.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..