Vánoční běh pod Černou věží

Vánoční běh pod Černou věži proběhl v tradičním termínu 26.prosince a zúčastnila se ho také většina běžců na střední a dlouhé tratě Atletiky Klatovy. Zvítězil těsně Pavel Štěpánik ze Sušice za 16:14, před Martinem Freiem, několikanásobným dřívějším vítězem 16:15, třetí doběhl nejrychlejší z klatovských závodníků-zamaskovaný Vojta Koželuh ve svém osobním rekordu za 16:23. Ale i další přestrojení klatovští atleti doběhli vzápětí-7. Jakub Jelínek,8. Šimon Bureš, 9.T omáš Gorner a další. V hlavní kategorii žen zvítězila domažlická Jana Brantlová 9:50 před klatovskými maskovanými závodnicemi Petrou Kavijovou 10:00, Andreou Jelínkovou 10:30 a Sylvou Svobodovou 10:31. Mezi dorostenci doběhl na 2. místě dále Lukáš Krýsl 8:18. Povedený závod skončil a zanedlouho přišla vánice i na klatovské náměstí. Pěkné bylo i následné večerní posezení se závodníky a závodnicemi v nedaleké restauraci Na Střelnici, kde jsme do detailu rozebrali všechny postřehy se závodu.