Vánoční běh pod Černou věží 2015 – Doplněno o výsledky !!

V sobotu 26.12. 2015 se konal již 25. ročník Vánočního běhu pod Černou věží v Klatovech. Počasí sice nebylo moc Vánoční, spíše jarní, ale za to účast byla hojná. V hlavním závodu startovalo cca 190 lidí, což určitě potěšilo pořadatele. Letos trať byla trochu pozměněna, ale délka tratě zůstala stejná. Startovalo se u známého obchodu s botami Baťa a oběhlo se celé klatovské náměstí, poté se běželo Randovou ul. a pak už trať byla stejná jako v minulých letech (po Plzeňské ul. až pod Černou věž, kde čekaly všemi oblíbené schody u Pepína). Jak v hlavních kategoriích tak i v kategoriích mladších jsme měli své svěřence, kteří běželi skvěle. Dokonce se zúčastnili i naši „4 tygříci“. Všem děkujeme za reprezentaci našeho oddílu.