ÚPRAVA LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ PRO ROK 2021

Předsednictvo ČAS schválilo úpravu ligových soutěží pro rok 2021. Na základě současných vládních opatření a plánu rozvolnění, kdy je více než pravděpodobné, že nebude možné pořádat závody bez udělení výjimky ze zákazu konání hromadných akcí, rozhodlo předsednictvo ČAS o zrušení úvodních květnových kol extraligy, I. a II. ligy.

V případě příznivých protiepidemických opatření a podmínek pro konání hromadných akcí, by mohly být ligové soutěže družstev zahájeny 12. a 13. června úvodními koly I. a II. ligy. Úvodní kolo extraligy mužů a žen by se pak mohlo uskutečnit 4. července v Brně. Odložené květnové kolo extraligy by se pak konalo 21. nebo 22. srpna.

Vzhledem k tomu, že plánovaná MČR v měsíci červnu jsou potřebná pro kvalifikaci na olympijské hry, ME U23, MEJ a MSJ, počítá ČAS s jejich uspořádáním na základě žádosti o udělení výjimky ze zákazu konání hromadných akcí.

Červnové MČR ve vícebojích bude určeno pro kategorie dospělých, juniorů a dorostu. Pro žactvo se bude hledat náhradní termín.

Dále dochází na základě požadavku pořadatele Memoriálu Ludvíka Daňka k přesunu konání mítinku z plánovaného termín 25. května na nový termín 14. září.

Odloženo bude také republikové finále Štafetového poháru, které se mělo původně konat 27. května v Jindřichově Hradci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..