První letošní závody na dráze, oddílový rekord i půlmaraton v Plzni

V úterý 19.4.se na našem stadionu konaly první letošní závody. Pěkné výkony byly vidění v hodu diskem, kde se představili šikovní vrhači a vrhačky z řad našich dorostenců a vícebojaři ladící na víceboje. Druhou disciplínou byl skok daleký, kde soutěžili kluci ze staršího žactva, nejdále létal Kryštof Kotiš. Poslední disciplínou byl hod oštěpem, zde v kategorii dorostenek vytvořila nový oddílový rekord 42,02 m v hodu 500 gramovým oštěpem Karolína Machová (pozn. dříve dorostenky házely 600 g oštěpem, 500 gramovým hází dorostenky od roku 2012.) Výsledky

V sobotu 23.4. se konal v Plzni půlmaraton Plzeňského kraje, kde se představili naši dva běžci. V půlmaratonu obsadil pěknou 5. příčku Ondřej Teska, čímž na kopcovitější trati zlepšil o 12 vteřin svůj čas z MČR v Pardubicích. V doprovodném závodě na 10 km zvítězil Vojtěch Opl v pěkném čase pod 35 minut. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci. Výsledky

Ve středu 27.4. otevřou sezónu další závodníci na závodech v Domažlicích, držte palce !