Na MČR žactva se chystají 3 naši zástupci

V dalekém Třinci se tento víkend 19.-20.9. odehraje Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze. Mezi nejlepší republikové závodníky ročníků narození 2005 a 2006 se dostali 3 zástupci našeho klubu.

V sobotu v 16.50 se ve své první atletické sezóně dočká premiéry na takto velké akci Vojtěch Chroust, který zaklekne do bloků v rozběhu na 300m a pokusí se probojovat do nedělního finále. Nutno podotknout, že Vojtovi těsně unikla účast i ve skoku do výšky.

V neděli se představí dvě naše závodnice (a když to klapne, tak i Vojta ve finále třístovky). Nabitější program bude mít Karolína Machová, která je v této kategorii prvním rokem, přesto startuje hned ve dvou disciplínách. V 10.15 začne soutěž ve vrhu koulí a o necelou hodinu a půl později v 11.40 se bude Karolína muset rychle přeorientovat na hod oštěpem. V soutěži mladých oštěpařek máme ještě jedno želízko v ohni a tím je Magdaléna Štampachová, což dokazuje kvalitu klatovské oštěpařské školy.

Držte palce našim mladým atletům, ať se jim povedou pěkné výkony. Přímý přenos z této akce by mělo být možné sledovat na facebookové stránce „Jsem atlet“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..