Kvalitní výkony na mítíncích, krajském mistrovství i reprezentačním klání

O víkendu 3.-4.6. se konalo v Plzni mezistátní utkání ve vrzích pro kategorie dorostu, juniorů a dospělých do 22 let. Krom domácích reprezentantů se představili atleti z Maďarska a Polska. Naší zástupkyní v národním dresu byla Karolína Machová, která vybojovala ve vrhu koulí dorostenek 2. místo výkonem 16,54 m. Kája tak opět a jistě ne naposledy posunula svůj oddílový rekord, na vítěznou lídryni evropských tabulek z Polska ztratila 21 cm, což není mnoho. Další reprezentační akcí pro Karolínu bude mezistátní utkání ve slovinské Ptuji.
výsledky

O den dříve na závodech v Edenu vylepšil svůj osobní rekord na 1500 m Jirka Procházka na 4:03,00 a posunul se v oddílových tabulkách na 4. místo.

V neděli 4.6. se v Plzni konalo mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje v hodu kladivem a stýplu. Ve hodu kladivem žen vybojovala 3. místo Anežka Pourová za 41,94 m, stejnou medaili v soutěži dorostenců vybojoval Tobias Pour za 39,03 m, další kladivářský bronz přidal v juniorech Martin Ruhsam za 35,95 m a druhé místo v mužích obsadil Mira Pour. Ve stýplu dorostenek na 2000 př. byla v soutěžním pořadí na 4. místě Vendulka Haladová.
Výsledky

V národním programu na slavném Memoriálu Josefa Odložila se v pondělí 5.6. představila Julie Kubátová, která v závodě na 800 m žen vybojovala v deštivém počasí a relativně pomaleji rozběhlé první čtvrtce (první závodnice za 66 s) pěkné 3. místo v čase 2:11.
Výsledky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..