Klatovský víceboj přípravek

Ve středu 7.6. uspořádal náš klub 2. kolo víceboje přípravek, kde krom našich dětiček soutěžily děti z oddílů Ac Domažlice, TJ Sušice a AKR Železná Ruda. Celkem závodilo více než 90 dětí ve 2 věkových kategoriích – starší a mladší přípravka. Celé odpoledne přálo slunečné počasí a vládla pěkná sportovní atmosféra. Malé atlety čekaly 4 disciplíny – sprint na 60 m, skok do dálky, hod míčkem a běh na 400 m. Výkony byly dle atletických tabulek obodovány a součet bodů za 4 disciplíny stanovil pořadí. Ačkoliv šlo především o radost ze sportu, vypíchněme nejlepší domácí závodníky. Ve starší kategorii děvčat zvítězila Verunka Maruniaková, která zaznamenala suverénně nejvíce bodů z celého startovního pole, druhá ve stejné kategorii byla Anička Moravcová a těsně pod stupni vítězů Adélka Vondráčková. V mladších dívkách byly nejlepšími domácími závodnicemi Linda Cuplová (6. místo) a Nikolka Jandová (8. místo). Mezi mladšími chlapci byl na druhém místě Matyáš Konfršt a na bramborové pozici Vilém Čmejla. Mezi staršími hochy byli v první desítce pořadí domácí Pepík Ptáček (8. místo) a Martin Bořánek (9. místo).
Závěrem děkujeme všem závodníkům, rozhodčím, trenérům i fanouškům za pěkný průběh závodů.