HODNOCENÍ TRENÉRŮ: Poslední prázdninový víkend ukončil soutěž družstev Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje v kategorii dorostu a juniorů.

Dorostenky oddílu Atletika Klatovy si, i přes menší počet závodnic v sestavě, vedly výborně. Po prvním kole, které se konalo v květnu v Karlových Varech, zůstalo naše družstvo za Sušicí pouze o 0,5 bodu a obsadilo v konkurenci 9 oddílů 6. místo. Na druhé kolo do Písku odjíždělo kvarteto našich závodnic ve složení – Lucka Ledvinová, Bára Kořínková, Karolína Strašková a Helena Husníková, odhodláno své umístění ještě vylepšit.

A to se také povedlo. Za dvěmi silnými oddíly z Plzně (Škoda a TJ Sokol Petřín) obsadily naše dorostenky krásné 3. místo v Plzeňském kraji (celkově 5. místo) a nechaly za sebou Sušici i Stříbro.

Velkou oporou našeho týmu byla již tradičně Lucka Ledvinová, která na tratích 100 m a 200 m dosprintovala vždy na předních místech. Stoprocentní účast v obou kolech měly i další závodnice – B. Kořínková, H. Husníková a K. Strašková. Pouze prvního kola se zúčastnily Petra Juliusová a Hedvika Papayová. Všechna děvčata vždy bodovala a přispěla tak ke konečnému výsledku, ze kterého měli radost závodnice i trenéři. Bylo vytvořeno i několik kvalitních osobních rekordů (např. K. Strašková – výška 155 cm, B. Kořínková – 800 m 2:28,60 min.)

Děkujeme všem za pěkné výkony, zodpovědný přístup i snahu co nejlépe reprezentovat atletický oddíl v Klatovech.

Přejeme děvčatům do další sezóny hodně chuti do tréninku, vytrvalost v přípravě a radost z dosahovaných výsledků.

Veducí družstva dorostenek H. a J. Pšajdlovi

Sestava dorostenek ve 2. kole v Písku. Závodu se účastnila i J. Kubátová za juniorky a J. Kehart, který hostoval za Stříbro.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..