Fanděte naší výpravě na MČR dorostu a juniorů

Po loňském úspěšném MČR žactva se 4 zástupci míří na víkendový Gigant do Ostravy opět na poměry posledních let rekordní výprava. V kategorii dorostu se představí v sobotním programu jako první z našich v hodu kladivem Tobias Pour (v 9:00), ve vrhu koulí v 17:50 Martin Jáchymovský, který je v dorostu prvním rokem, ale už má zkušenost z loňského MČR žactva. V 18:25 vyrazí na trať 2000 př. dorostenek Natálka Šotová, která si hned ve své první atletické sezóně vybojovala účast na MČR.

V juniorkách máme dvě zástupkyně. Taktéž ve své první sezóně si účast vybojovala nyní již oddílová rekordmanka na 400 m př. Ája Pekhartová, která nastoupí do rozběhu v sobotu v 16:40, případné finále by jí čekalo v neděli v 13:20. Poslední zástupkyní by měla být několikanásobná mládežnická mistryně Kája Machová, která by patřila ke kandidátkám na medaili, ovšem je po nepříjemné několikatýdenní nemoci, a nad jejím startem visí otazník. Pokud bude závodit, čeká jí v neděli v 10:00 její parádní koule a ve 13:00 disk.

Samozřejmostí je i účast skupiny našich zkušených trenérů, kteří namotivují, poradí a po příjezdu podají reportáž přímo z místa činu, těšme se na to !

Želízek v ohni mohlo být více, podobně jako Kája se s nemocí trápila i další opora našich družstev sprinterka Kristý Hozmanová, která se tak bohužel nemohla plně připravit a svoji účast na letošním MČR „odpískala“.

Držíme všem palce, ať předvedou výkony na hranici svých možností ! Přímý přenos lze sledovat na youtube stránce Jsem atlet nebo Czech athletics zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..