Zakončení roku tradičním pinčesem a začátek halové sezóny

Jako každý rok se na silvestra konal v posilovně pinčesový turnaj. Ten léta pořádal Jirka Hostýnek, vždy se tam sešla početná parta atletů oslavit konec roku při šampaňském s jahodami. Jsem rád, že tradici držíme, pořadatelství se zhostil Vašek a všichni jsme si na George zavzpomínali. Nakonec se do hry nominovalo včasným příchodem 8 hráčů, 5 z řad žactva a 3 zkušení dospělí – trenéři & závodníci v jednom. Finále bylo bratrským soubojem Beštičů, kdy zvítězil Jirka, nejvýše z mladých pušek se dostal třetí David. Budeme rádi, když se účast členů oddílu na atletických akcích konaných v letošním roce na staďáku zvýší, neboť dobrá parta je základem úspěchu (takže chodťe pilně trénovat a koukejte na nástěnku, ať Vám nic neunikne)

Nejbližší úspěchy věřme budou naši atleti získávat v právě začínající halové sezóně. Již pátek se představila na závodech v Praze naše elitní půlkařka Julča Kubátová, která „tam poslala“ hned dvě tratě – 300 m a 600 m a na obou netradičních distancích zaznamenala PB. V neděli bojovala na vícebojích v Jablonci talentovaná žákyně Majda Štampachová, která v pětiboji závodila společně s neuvěřitelným počtem 76 soupeřek, a převedla kvalitní výkony.

Jelikož zatím na stránkách nefunguje kalendář (aspoň mně), sledujte atletika.cz, tam jsou i výsledky proběhlých závodů.

Nejbližší větší akce bude příští neděli 19.1. Mistrovství kraje v hale pro dorost, juniorstvo a dospělé, takže nám držte palce !

Starší i mladší žactvo stejná akce 16.2., předžactvo pak 8.3.

 

Vojtěch

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..