Startují atletické výzvy pro žactvo!

V čase, kdy mládež přichází o soutěže, přichází Český atletický svaz s alternativní závodní motivací. Pod heslem: „Makej, sdílej, soupeř!“ jsou zde Atletické výzvy pro žactvo !

Jde o celorepublikovou soutěž, kdy jsou téměř v každém městě, kde sídlí nějaký atletický klub připraveny různé atletické výzvy. Výzvy spočívají v absolvování úkolů/disciplín mimo stadiony, které si je mladý atlet schopen sám či za pomoci kamaráda změřit, a po absolvování své výkony zapsat a případně se dočkat i odměny. Ceny lze získat i v doprovodné soutěži od projektu Jsem atlet !

Do akce se samozřejmě zapojila i Atletika Klatovy – propozice klatovské výzvy níže. Možnost plnění výzev není nijak omezená, každou výzvu mohou mladí atleti plnit opakovaně, důležité je zapsat pouze své nejlepší výkony. Zároveň omezení není ani geografické, pokud se atlet z Klatov nachází na prázdninách u babičky v Plzni, může plnit výzvy i tam, anebo si třeba udělat výlet třeba do Karviné a zkoušet výzvy kdekoli po republice (Pozor na uzavřené okresy). Soutěž probíhá až do 15.března, takže můžete klidně počkat, až odtají sněhy.

Propozice klatovské atletické výzvy – Klatovský čtyřboj :

Více o projektu a soutěži:
https://www.atletika.cz/zaostreno-na/atleticke-vyzvy-pro-zactvo/
http://www.jsematlet.cz/2021/02/15/atleticke-vyzvy-pro-zactvo/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..